"Žuvėdros" pergalę matėme ir mes

     Rugsėjo 23-iąją VšĮ “Likimo laiptai” nariai vyko į Vilnių pasižiūrėti Europos Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionoto.
     Skaistės ir Romaldo Idzelevičių vadovaujamas Klaipėdos sportinių šokių ansamblis tądien  Vilniaus "Siemens" arenoje ketvirtus metus iš eilės tapo Europos Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionais. Iš viso ansamblis šį titulą laimėjo jau šeštą kartą.
     Buvome priblokšti nuostabaus klaipėdiečių pasirodymo, tad kartu su kitais žiūrovais pagarbą savo mylimai komandai išreiškėme audringais plojimais. “Likimo laiptų” nariams, kurie šoka A. Sorokos vadovaujamame kolektyve, pamatyti šį renginį buvo dvigubai naudinga. Tai naudinga patirtis praversianti mokantis šokių.
     Pirmoji klaipėdiečių komanda šiame čempionate atliko naują programą "Kuba", už kurią pirmąją vietą skyrė net penki teisėjai iš septynių.
Antroji uostamiesčio komanda čempionate atliko programą "Viva Espana", su kuria pirmoji "Žuvėdros" komanda yra tapusi Europos ir pasaulio čempione.
     Jaunieji "Žuvėdros" šokėjai aplenkė stiprius Rusijos miesto Tambovo ansamblio "Cveta Radugi" šokėjus, kurie čempionate liko penkti. Kitos prizinės vietos atiteko pagrindiniams "Žuvėdros" priešininkams, Vokietijos ansambliams - antras liko Brėmeno "Gruen-Gold-Club", o trečias - Bremerhafeno TSG kolektyvas. Čempionate pasirodė 14 ansamblių iš 9 šalių.