Lapkričio 30 d. projekto “Gyvosios (ne)galios knygos: nenurašyk dėl viršelio” finišas

Startavę 2020 m. spalio 14 d., jau lapkričio 30 d. pasieksime projekto “Gyvosios (ne)galios knygos: nenurašyk dėl viršelio” 🏁 finišą. Ar žinote, kad:

1️⃣ Projekto pagrindu parengta dalijamoji – mokomoji medžiaga su praktiniais patarimais “Kol atviri galimybių langai”. Ši medžiaga aktuali šeimoms, auginančioms 0–3 metų vaikus ir yra laisvai prieinama internete. Parsisiųskite, jei Jums aktualios rekomendacijos ikikalbinės raidos (0 – 12 mėn.) lavinimui ar rekomendacijos 13 – 36 mėn. amžiaus vaikų kalbinių gebėjimų ugdymui. Domitės kokie kritiniai kalbos raidos požymiai, kada ieškoti pagalbos, kur Klaipėdos apskrityje ieškoti pagalbos ir pan.? Atsakymus į šiuos ir panašius klausimus rasite čia: https://bit.ly/3reZ676

2️⃣ Jau lapkričio 30 d. po paskutinių mokymų

“Negalia gyvenime – daugiau, nei matomas viršelis” laisvai prieinama internete bus ir mokomoji medžiaga.

3️⃣ Sukūrėme įkvepiantį video, kuriame savo patirtimis pasidalijo unikalios, išskirtinės ir charizmatiškos asmenybės. Kviečiame peržiūrėti, negailėti patiktukų ir komentarų. Mums tai – palaikymas ir neišsenkantis įkvėpimas.
https://www.facebook.com/likimolaiptai/videos/218500743179598

4️⃣ 2021 m. lapkričio 29 d. 18 val. 30 min. organizuojame baigiamąjį nuotolinį projekto renginį. Jei dalyvavote kažkurioje iš mūsų veiklų ir Jums įdomu sudalyvauti renginyje, parašykite mums el. laišką nvo.likimo.laiptai@gmail.com mielai atsiųsime prisijungimo nuorodą. Iki susitikimo;)