Kas remontuoja ir pritaiko neįgaliųjų techninės pagalbos priemones Klaipėdos apskrityje?

Techninės pagalbos priemonių (toliau – TPP), išskyrus elektra valdomas priemones, remonto ir individualaus pritaikymo paslaugas Klaipėdos apskrityje teikiame mes – VšĮ „Likimo laiptai“.

Kiek kainuoja neįgaliųjų TPP remonto ir pritaikymo paslaugos?

Asmenims, turintiems negalią, TPP remonto ir individualaus pritaikymo paslaugos teikiamos nemokamai.

Į ką kreiptis dėl neįgaliųjų TPP remonto ir pritaikymo?

Dėl neįgaliųjų TPP remonto ir pritaikymo kreipkitės į Adolfą mob. tel. +370 676 35825 arba el. paštu: nvo.likimo.laiptai@gmail.com

Kokias neįgaliųjų TPP remontuojate ir pritaikote?

Pritaikome ir remontuojame neelektrines judėjimo techninės pagalbos priemones, tokias kaip: rankomis varomi neįgaliųjų vežimėliai,  kojomis minami triračiai, įvairios vaikščiojimo priemonės (vaikštynės), tualeto priemonės (naktipuodžio kėdutės, paaukštintos tualeto sėdynės), prausimosi vonioje ir duše priemonės (vonios ir/ar dušo kėdės, vonios suoliukai ir pan.),mechaninės funkcinės lovos ir pan.

Kur galima rasti daugiau informacijos apie neįgaliųjų TPP paslaugas teikiamas Klaipėdos apskrityje? Daugiau informacijos apie neįgaliųjų TPP paslaugas, teikiamas Klaipėdos apskrityje, galite rasti Jūratės Ruškės ir Vilmos Šliožienės parengtos informacinės – mokomosios medžiagos „(Ne)galia gyvenime – daugiau, nei matomas viršelis“ 31 ir 32 psl. Minėtą informacinę-mokomąją medžiagą rasite čia.